LARP: Pokój bez klamek

poprowadzi: Piotr Żygadło

Tematy pozostałe po największym w historii SMFa projekcie.

Moderator:Avalanche

Lorelai
Wędrowiec
Posty:20
Rejestracja:2009-02-08, 00:50
Lokalizacja:ŚKF
Kontakt:

LARP: Pokój bez klamek

Post autor: Lorelai » 2009-08-26, 00:46

Pokój bez klamek
Czas trwania: czwartek, 19.00.-21.50

Szkoła zwykle jest nudna. Zwykle też program edukacyjny ma jakiś sens. I zwykle nikt nie płaci za przebywanie w niej. Więc czemu inaczej jest w Instytucie Badań Pozaziemskich Bardzo Elitarnej i Bardzo Prywatnej Szkoły Wyższej?

Skorzystaj z drugiego naboru i załap się na studia u nas! Może nawet uda Ci się przeżyć!

Mithrandir_RotN
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-08-26, 01:08
Lokalizacja:Arda
Kontakt:

Post autor: Mithrandir_RotN » 2009-08-26, 21:51

Witam,

Jako autor tegoż LARPa zapraszam wszystkich. Stroje v.casual. To pierwszy dzień, ja sam pewnie przylecę prosto z dworca, więc LARP jest pomyślany też pod tym kontem.

LARP dzieje się w środowisku akademickim. Czyli wszelkie gadżety typu plecaki, mundurki, tarcze (było kiedyś takie coś, może ktoś nawet pamięta, chociaż wątpię :P) bardzo mile widziane.

Ponieważ jest już dość późno, nie będę rozdawał ról przez forum itp. Zamiast tego możecie próbować się kontaktować ze mną pod numerem 607 052925 (najlepiej smsy - pamiętajcie żę jutro będę cały dzień w drodze) i zgłaszać swój udział. Najlepiej z informacją jakiej płci jesteście (lub też jaką chcecie grać) i jakimś krótkim komentarzu o charakterze (napalona 16-tka, zgryźliwy 18-to latek ).

Gdybym się spóźnił (akredytacja) to powinnien na miejscu być kolega z RotN, imć Gandi żeby Was zapewnić, iż LARP się odbędzie.

Jeszcze raz zapraszam na LARPa. Zafundujcie sobie studia, o jakich nie śniliście, i nie chcielibyście śnić (no dobra, zabrzmiało jak reklama Kinga, a to nie ten klimat trochę).

Jeszcze dzisiaj (pewnie do 1, 2 w nocy) będę dostępny i odpowiadał na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
Mithrandir
Rangers of the North
www.wladca.pl

Mithrandir_RotN
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-08-26, 01:08
Lokalizacja:Arda
Kontakt:

Post autor: Mithrandir_RotN » 2009-08-28, 16:01

Bardzo przepraszam za zaistniałą wczoraj sytuację. Popełniłem ten błąd, że chciałem przed LARPem zapewnić sobie miejsce do spania... Tak się nieszczęśliwie złożyło, że w wyniku małego zamieszania przyszło mi prawie godzinę szukać mojego akademika (wliczając w to sprawdzanie emaila z powiadomieniem, przejście po kilku akademikach oraz telefon do osoby za to odpowiedzialnej). Kiedy dotarłem na miejsce, było już po wszystkim..

Bardzo przepraszam wszystkich zainteresowanych. Jak słyszałem, było Was całkiem sporo. Naprawdę przykro mi, że tak wyszło.

Zainteresowanych pragnę poinformować, że LARP (po ustaleniach z organizacją) ma się odbyć dzisiaj o 23. Od 18 można mnie łapać na punktach programu (np. kalambury) jeżeli ktoś chce wcześniej dostać rolę.
Pozdrawiam,
Mithrandir
Rangers of the North
www.wladca.pl

Mithrandir_RotN
Wędrowiec
Posty:3
Rejestracja:2009-08-26, 01:08
Lokalizacja:Arda
Kontakt:

Post autor: Mithrandir_RotN » 2009-09-07, 18:05

Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy postanowili o tej barbarzyńskiej porze jednak poświęcić swój czas. Byliście świetni! Naprawdę.

Dziękuję wszystkim tym, którzy zginęli. Przeżycie okazało się wyjątkowo trudne...

Szczególne podziękowania dla Baobaba za wspaniałą grę i dla Gonzo za odwagę (w końcu nie często facet ma okazję zagrać lesbijkę - chociaż z drugiej strony, pewne akcje można było ograniczyć ;)).

Dla tych którzy nie grali - tak, niektórzy gracze przeżyli :P
Pozdrawiam,
Mithrandir
Rangers of the North
www.wladca.pl

ODPOWIEDZ