Opowiadanie MF2

Mała reklama.

Forum do publikowania własnych tekstów.

Moderator:Avalanche

Awatar użytkownika
Frycu
Wędrowiec
Posty:43
Rejestracja:2008-06-03, 23:12
Lokalizacja:Widawa\Łódzkie

Opowiadanie MF2

Post autor: Frycu » 2010-11-06, 23:22

Witam.

Tak się złożyło, że mam podobne inicjały jak poprzednik, który założył temat o tej samej nazwie. Jest to jednak inny projekt. Chciałbym się delikatnie zareklamować, czy też ogłosić, a zarazem zaprosić. Mianowice chodzi o pewien cykl tekstów (zwanych dalej fragmentami), które aktualnie tworzę i mam zamiar tworzyć. Zlewają się one już w jedno opowiadanie, które chciałbym poddać jakiejś opinii od szerszego grona czytelników. Podając link na tym forum, mam okazję przedstawić je ludziom oczytanym w temacie i mającym duże doświadczenie z literaturą tego typu. Fragmenty zamieszczam na fotoblogu http;//www.photoblog.pl/imcfrycuthelord , bo tam odnalazłem wstępnie paru czytelników oraz jest możliwość ilustrowania. Pisać zaczynam we wpisie 2, więc proszę o pominięcie pierwszego. Jeśli ktoś się zainteresuje tym tematem i przeczyta, proszę o szczere opinie czy to w komentarzach czy tu na forum. Są mi one potrzebne jako motywacja do kontynuacji i pracy nad tekstem. Z góry dzięki za zainteresowanie.

imć Frycu

Ps. Opowiadanie jest jeszcze przed korektą, szczególnie pierwsze fragmenty. Jeśli więc doszukacie się jakichś rażących błędów, przymknijcie na nie oko lecz uwzględnijcie w ew. opinii. Poprawki zostaną wprowadzone, ale na tą chwilę nie jestem w stanie określić kiedy.
Spinned Velocity

imć Frycu

Awatar użytkownika
Gambit
Mieszczanin
Posty:779
Rejestracja:2009-03-04, 21:37
Lokalizacja:Wrocław

Post autor: Gambit » 2010-11-06, 23:58

No to nie żartuj - chcesz żebyśmy przeczytali opowiadanie i je sprawdzili? Jeśli napisałeś je kilka dni temu to przeczytaj po prostu, błędy zauważysz od razu. Naprawdę mało kto ma ochotę wypowiadać się na temat opowiadania, w którego percepcji przeszkadzają błędy stylistyczne, logiczne, powtórzenia, czy nadmiar zaimków osobowych.

Awatar użytkownika
Frycu
Wędrowiec
Posty:43
Rejestracja:2008-06-03, 23:12
Lokalizacja:Widawa\Łódzkie

Post autor: Frycu » 2010-11-07, 02:19

Ależ nie, jak napisałem błędy są drobne typu: za dużo o jeden przecinek w zdaniu, czy zjedzona gdzieś literka czy też myślnik. Czasem w tych pierwszych kilku może być też coś lekko niejasne, ale wystarczy napisać i zapytać,a udzielę odpowiedzi. Na pewno da się to czytać, więc najpierw zajrzyj, a potem możesz mnie nawet zlinczować za błędy jeśli będzie aż tak źle. Korektę jako taką sobie zorganizuję do tego typu drobnostek, chodziło mi bardziej o to, że jeśli ktoś doszuka się czegoś niezrozumiałego czy naprawdę skomplikowanego niech o tym wspomni. Postaram się na bieżąco poprawić.
Ostatnio zmieniony 2010-11-07, 02:21 przez Frycu, łącznie zmieniany 2 razy.
Spinned Velocity

imć Frycu

Awatar użytkownika
Frycu
Wędrowiec
Posty:43
Rejestracja:2008-06-03, 23:12
Lokalizacja:Widawa\Łódzkie

Post autor: Frycu » 2010-11-17, 17:10

Powstała wersja pdf obejmująca 30 pierwszych fragmentów. To 34 strony dość zwartego tekstu, Zainteresowanych proszę o wiad na PW.
Spinned Velocity

imć Frycu

ODPOWIEDZ