Jak dołączyć?

W naszych spotkaniach i wydarzeniach można uczestniczyć bez żadnych ograniczeń i zobowiązań. Jeśli jednak chcesz na dobre stać się częścią naszej niebieskiej społeczności i razem z nami współtworzyć stowarzyszenie i fantastyczne inicjatywy, rozważ wstąpienie w nasze szeregi!

1. Wpadnij parę razy na nasze sobotnie spotkania do ŁDK.
Naszą wizytówką i istotnym elementem naszej działalności są sobotnie spotkania z grami planszowymi. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich. Przyjdź, pograj, zobacz jak to wygląda. Wśród grających z pewnością znajdziesz członków stowarzyszenia, których możesz poznać i dowiedzieć się więcej o tym, co zwykle robimy.

2. Zarejestruj się na naszym forum (link)
Forum to dobre miejsce by się przedstawić, napisać o sobie parę słów i poznać inne Smerfy, które niekoniecznie bywają na wszystkich sobotnich spotkaniach. Zwłaszcza teraz, w czasie zarazy, warto tu zajrzeć i pobyć z nami choć wirtualnie.

3. Wypełnij deklarację członkowską.
Formularz on-line znajdziesz tutaj: Deklaracja członkowska.

4. Weź udział w tym, co aktualnie robimy.
Zanim przyjmiemy Cię w nasze szeregi chcielibyśmy, żebyś zapoznał / zapoznała się bliżej z naszą działalnością. Po prostu weź udział choć jeden raz w każdej z naszych bieżących inicjatyw. W tej chwili są to:
– Łódzki Port Gier
– PoF: Pogadajmy o Fantastyce

5. Czekaj na decyzję
Na najbliższym Zebraniu Walnym (nie szybciej jednak niż po upływie dwóch tygodni od złożenia Deklaracji) Twoja kandydatura zostanie przedstawiona i członkowie SMF zwykłą większością głosów podejmą decyzją o Twoim przyjęciu (lub nie). O decyzji tej poinformujemy Cię mailowo w terminie do trzech dni.